ludzie to nieodłączny element mojego życia. chcę tutaj przedstawić kilka naprawdę bliskich mi osób, bez których na pewno nie byłabym tym, kim jestem. poznajcie się! :)
uzi und midjaszsiostry2siostry3kuzyniuzi und kurczaqdee und młody

na pierwszym zdjęciu ja z Midjaszem - moim chłopakiem. dwa kolejne to ja i Dee Dee - moja ukochana młodsza siostra, która obecnie studiuje w Paryżu. jak widać, czasami nie jesteśmy zbyt zrównoważone :)

trzy roześmiane paszcze są własnością Corinne, Delphine i Bertrandt'a - naszych kuzynów, z którymi Dee mieszka w Paryżu. umieją tylko kilka słów po polsku, więc porozumiewanie się z nimi jest czasami dość śmieszne.. zwłaszcza, jeśli umysł mój nie ma w danym momencie pożądanej jasności ;)

ten gość, którego jakże wylewnie przytulam jest dla mnie jak brat. nie ma drugiej osoby, której bym tak ufała w kwestii samochodów. planujemy wspólną wyprawę do Paryża jego nowym nabytkiem: motorem marki "Ural".

ostatnią fotę zrobiłam własnoręcznie (!) mojej Siostrze i jej koledze Młodemu na tle ściany sali gimnastycznej liceum, które skończyliśmy.

nie są to oczywiście wszyscy, których chciałabym Wam przedstawić. mam nadzieję, ż niedługo uda mi się uzupełnić tę galerię o kolejne postaci.

 

powrótSzkola Wizazu // WSR, Szkola Reklamy // WSR // Forum WSR // Strony sluchaczy WSR - powrot // Dziennikarstwo